Colostrum ESSENS

  - český, kvalitní a čistě přírodní zdroj imunity


Názor konzumenta podložený dlouhodobou zkušeností s častým užívání: Výborný doplněk stravy vhodný při nejrůznějších zdravotních potížích i jako prevence, je to účinný imunostimulátor a imunomodulátor upravující imunitu, tzn. zvyšuje imunitu v případě, je-li nízká, tzn. posiluje organizmus, urychluje léčení a zkracuje dobu nutnou k uzdravení. Upravuje imunitu do normy v případě poruchy imunity.


Obsah jednoho balení: 60 kapslí.

Aktivní látky: Colostrum IgG40, 400 mg/kapsli.

Složení: Bovinní colostrum, stearan hořečnatý (klouzadlo), složení obalu kapsle: želatina, oxid titaničitý.

Colostrum ESSENS je vhodné pro všechny, kteří chtějí podporovat své zdraví přirozeným způsobem. Jedná se o potravinový doplněk vyrobený z kravského (bovinního) colostra nejvyšší kvality. Bovinní colostrum je svým složením velmi podobné colostru lidskému. Proto je stále častěji využíváno jako komplexní přírodní látka na podporu imunity u dětí, dospělých, sportovců i seniorů. Colostrum ESSENS by měla pravidelně užívat celá rodina pro posílení svého zdraví.

Proč právě Colostrum od ESSENS? Protože se jedná o velice kvalitní colostrum s obsahem IgG více než 40%.

ESSENS vám přináší colostrum od jediného certifikovaného českého výrobce, vyrobené na čistě přírodní bázi, z těch nejkvalitnějších českých surovin a pod farmaceutickým dohledem. 

Colostrum ESSENS je doporučováno jako doplněk stravy také při: častých bakteriálních a virových infekcích nemocech spojených s poruchami imunity nádorovém onemocnění zánětlivých onemocněních zažívacího traktu (žaludeční vředy apod.), infekcích střev spojených s průjmem rekonvalescenci, intenzivní sportovní přípravě či fyzické námaze (snížení projevů stárnutí).

Kontraindikace: Vedlejší účinky nejsou známy. Colostrum je netoxické, nenávykové. Lze užívat s jinými léky a doplňky stravy

Skladování: Skladujte v suchu a temnu při teplotě do 25 0C

Dávkování: Preventivně 2 kapsle večer před jídlem (1-2 měsíční kůra, intuitivně provádíme pauzy). Při autoimunitním onemocnění užíváme ráno. Při akutních zdravotních problémech můžeme zvýšit četnost dávkování až do ustoupení obtíží, pak možno pokračovat v preventivním dávkování. 

Jak a kde si můžete Colostrum Essens objednat? Nejlépe přímo od zdroje, firmy Essens. Členové Klubu ESSENS mají přístup ke kvalitním doplňkům stravy a kosmetice za cenově výhodných podmínek.

Registrovat se můžete zde: http://www.essens.cz/register.php. Registrace je zdarma. Případně na www.essens.cz klikněte na registrace. Jako ID sponzora při registraci zadejte: 10007772.

Po získání svého ID můžete okamžitě objednávat a to buď přes e-schop, telefonicky, emailem.

Společnost ESSENS CZECH s.r.o., zakladatel Klubu Essens, se zabývá krásou a zdravím, a nabízí členům svého Klubu Essens formou síťového marketingu vlastní originální velice kvalitní doplňky stravy (Colostrum, Aloe Vera), kosmetiku (s Colostrem, Aloe Vera, nebo s parfemací) a parfémy. Více informací naleznete na  www.essens.cz.
 

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.